Rezultat probă scrisă la concursul pentru ocuparea funcției publice de execuție vacante de consilier, clasa I, grad asistent, COMPARTIMENTBUGET- EINANȚE,CONTABILITATE, IMPOZITE ȘI TAXE, RESURSE UMANE

PROCES-VERBAL AFIȘARE REZULTAT PROBĂ SCRISĂ
ÎNCHEIAT AZI 11.04.2024

Azi, data de mai sus, subsemnata FILEA CAMELIA-MAGDALENA – secretar comisie de concurs, am procedat la afișarea REZULTATULUI LA PROBĂ SCRISĂ pentru concursul pentru ocuparea funcției publice execuție vacante de consilier, clasa I, grad asistent, COMPARTIMENT BUGET- FINANȚE, CONTABILITATE, IMPOZITE ȘI TAXE, RESURSE UMANE.
Rezultatul s-a afișat atât la sediul instituției cât și pe site-ul acesteia.
Drept pentru care am incheiat procesul-verbal de afișare.

Rezultatul probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea funcției publice de execuție vacante de consilier, clasa I, grad asistent, COMPARTIMENT BUGET-FINANȚE, CONTABILITATE, IMPOZITE ȘI TAXE, RESURSE UMANE

Nr. crt. Numele și prenumele candidatului Funcția publică pe care candidează Punctajul probei scrise Rezultatul probei scrise
1. 2547/27.03.2024 CONSILIER ASISTENT 77 puncte ADMIS
2. 2664/01.04.2024 CONSILIER ASISTENT 0 puncte RESPINS

Candidații nemulțumiți de rezultatele obținute pot formula Contestație în termen de 24 de ore de la afișare, care se depune la locul desfășurării Concursului, sediul Primăriei Bunești.

Afișat astăzi 11 aprilie 2024 ora 12:00 la sediul Primăriei Bunesti, județul Vâlcea și pe pagina de internet a instituției. Candidații declarați admiși vor susține proba interviu in data de 15.04.2024, orele 12:00, la sediul primăriei Bunești, județul Vâlcea.